Благодійна допомога для жителів громади у час світлих Великодніх свят

Христос Воскрес!

В ці чудові Великодні дні хочемо висловити величезну подяку та шану нашим благодійникам за надану до Великодніх свят матеріальну допомогу для жителів нашої громади – людей похилого віку та осіб з інвалідністю, а саме: директору Філії ЛК Осмолода Фрику О.Б., депутатам обласної ради Мошурі Р.Б. та Депутовичу І.І., ФОПам Виннику В.М., Костюку В.В., Глинка М.Д., Лесюку М.Л., Волошину М.І., Андрішаку Б.М., Данилюку Я.К., Макару Р.М., ПП “Корона” Костюку В.В., Петриній В.І., Романку Т.В., Федорак М.П., Іваськів М.В., Стефінів Д.В.

Дуже приємно, що в цей нелегкий для України час є такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Дякуємо за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем нашої громади. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться сторицею. Бажаємо всяких благ і процвітань, міцного здоров’я, радості і щастя!

З повагою, колектив Територіального центру Перегінської селищної ради.