День 05.03.2021

15 березня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів на тему: «Захист прав споживачів, як складова частина забезпечення конституційних прав і свобод громадян».

Відділ освіти інформує:

Цього тижня відділом освіти, молоді та спорту було організовано Відкриті торги щодо постачанням газового палива закладам освіти. селищної ради.Визначено переможця ТЗОВ «ЕКОТЕХНОІНВЕСТ», триває період прийому оскаржень щодо кваліфікації учасника, підписання договору з 14.03 по 23.03

Відділ освіти інформує:

Цього тижня відбулись Відкриті торги –Послуги їдалень (гарячого харчування учнів). У торгах взяли участь 4 підприємців, розіграно 5 лотів. На даний час проводиться перевірка документації учасників, у разі відповідності всім вимогам буде визначено переможців і укладено договори.

Визначено головних спеціалістів та спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму.

03.03.2021 року в приміщенні міської дорослої бібліотеки було проведено конкурси на заміщення вакантних посад головного спеціаліста (дві одиниці) та спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму. На розгляд до конкурсної комісії в 30-денний термін з дня оголошення…