Станом на 18.03.2024р. – 22.03.2024р. відділом охорони здоров’я і соціальної політики Перегінської селищної ради проведено наступні виплати та здійснено таку роботу, а саме:
- надання щорічної одноразової допомоги мобілізованим особам до ЗСУ, Національної гвардії України, територіальної оборони та інших військових формувань, учасникам бойових дій, особам, які брали участь у бойових діях, мобілізованим особам, які звільнені у запас з військової служби або членам їхніх сімей ( 4 особи по 10 тис.грн) – 40 000,00 грн;
- надання одноразової матеріальної допомоги особам, які беруть безпосередню участь у бойових діях (забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони України відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України), осіб, які були призвані на військову службу по мобілізації, військовослужбовців, які уклали контракт про проходження військової служби в ЗСУ, Національній гвардії України, територіальній обороні та інших військових формувань, утвореними відповідно до законів України ( 7 осіб) – 140 000,00 грн;
- відшкодування пільг по електрозв’язку – 168.98 грн.
Також здійснено перевірку особових справ для призначення соціальних допомог, субсидій та пільг через ПК «Соціальна громада» – 8 допомоги, 12 пільг, 6 субсидій;
- проведено засідання робочої групи зі складання актів встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I, II гр. та осіб, які потребують постійного стороннього догляду та видано 6 актів встановлення факту здійснення догляду;
- проведено комплексне оцінювання індивідуальних потреб осіб, які потребують догляду в результаті якого призначено до виплати 4 особам відшкодування за надання соціальних послуг на непрофесійній основі.