Виставковий захід “Ukraine Exports 2024”

Повідомляємо, що з 04 по 07 березня 2024 року Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, Посольство України в Кувейті та цифрова платформа МЗС для просування експорту за кордон організовують проведення виставкового заходу “Ukraine Exports 2024”.

Участь у заході надасть можливість українським експортерам представити онлайн свої товари та послуги для ринку Кувейту, Близького Сходу та Перської затоки. Тематика заходу: продукти харчування, солодощі, сільськогосподарська продукція, промислові товари, меблі, одяг, ІТ та інновації, інвестиції тощо.

Дата проведення: присутність онлайн англомовних представників компаній з 04 по 07 березня 2024 року, віртуальна виставка активна до 09 червня 2024 року. Місце проведення: в режимі “онлайн” за посиланням https://atexpo.online/39/.

Від компаній потрібно лише оформити свій віртуальний стенд (англійською мовою) і призначити відповідальну особу, яка буде переглядати кабінет свого стенду на предмет відвідувачів і залишених заявок. Публікація стенду безкоштовна за допомогою промокоду, який буде надсилатися організаторами після валідації стенду.

Можливість надається компаніям, які зареєстровані на платформі Nazovni (https://nazovni.online/). Форма для реєстрації: https://forms.gle/94mGi9Znjd8zQ5az7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *