Інформаційна довідка про роботу Служби у справах дітей

Питання захисту прав дітей, які проживають на території Перегінської громади перебуває на постійному контролі органу опіки та піклування виконавчого комітету Перегінської селищної ради.

З метою сприяння забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток діє комісія з питань захисту прав дитини. Організаційне забезпечення діяльності якої здійснює служба у справах дітей.

Протягом 2023 року відбулося 13 засідань комісій, на яких розглянуто 15 питань.

Серед них:

• вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання дітей;
  • вирішення спорів між батьками щодо участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї;
  • захист житлових та майнових прав дітей.

Кожне питання було детально опрацьоване членами комісії, заслухані заявники та запрошені особи.

Були прийняті відповідні рішення в межах чинного законодавства, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.