22 листопада в музеї історії смт.Перегінська та національно-визвольної боротьби було проведено урок на тему: “Права людини та дитини в умовах збройного конфлікту”.
Урок провела вчитель громадянської освіти Перегінського ліцею №1 Магас Ірина Василівна в 10-му Б класі. Урок доповнила музейний доглядач Витвицька O.В., яка провела історичні паралелі сучасної російсько-української війни та подій, коли на нашій території тривала боротьба УПА проти радянської влади.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/405201264_2328641210639487_7340860380139200090_n-2.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/405072457_2328641243972817_4216697345990946084_n.jpg)