Форум на тему: «Реклама: взаємодія виконавчих, місцевих органів влади, бізнесу, освіти та громадськості»

16 жовтня 2023 року об 11:00 год. управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області спільно з кафедрою підприємництва та маркетингу Інституту економіки та маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проведуть ФОРУМ на тему: «Реклама: взаємодія виконавчих, місцевих органів влади, бізнесу, освіти та громадськості».

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках форуму:

1. Точки росту економіки територіальної громади: реклама в контексті пожвавлення формування.

2. Захист прав споживачів як складова захисту конституційних прав людини.

3. Діяльність Індустріального гендерного комітету з реклами (ІГКР)ю Співпраця з Мінсоцполітикою, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері контролю за рекламою, Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

4. Український та Європейській досвід саморегулювання в рекламній галузі. Стандарт «Недискримінаційна реклама за ознакою статі» СОУ 21708654 -002-2011 Критерії визначення дискримінаційної реклами.

5. Основні засади та державне регулювання рекламної діяльності в Україні. Закон України «Про рекламу» зі змінами від 02.10.2023 року. Практичні кейси правопорушень законодавства про рекламу.

6. Інтернет-реклама як поширений метод кібершахрайства. Проблемні питання протидії кіберзлочинності.

Місце проведення: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, вул. Карпатська, 15;  7 корпус (захід з вул. Берегової) конференц-зал  7101.

Запрошуються:представники рекламодавців, виробників та розповсюджувачів реклами. 

Про визначені кандидатури необхідно повідомити до 15 жовтня 2023 року на електронну адресу: ifyzps@ukr.net.

Контактний телефон:   067-3962152 (Валентина Сенчук)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *