Від початку року 144 подавачі заяв з Івано-Франківщини отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм мікрогрантів

За підсумками десятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів, який тривав з 5 по 18 червня 2023 року, Івано-Франківська область посіла третє місце за кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень.
Нагадуємо, що урядова програма надання грантів для створення або розвитку бізнесу «єРобота», яка продовжила діяти з 1 лютого 2023 року, спрямована на сприяння функціонуванню малого і середнього бізнесу та створення нових робочих місць.
Станом на 18.07.2023 року Державний центр зайнятості прийняв позитивні рішення щодо надання мікрогрантів 144 подавачам заяв з Івано-Франківщини, серед яких 6 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб. Після отримання коштів мікрогранту дані особи зобов’язані створити 301 нове робоче місце.
Для отримати мікрогранту на започаткування або розвиток власної справи, вам необхідно:

  1. скласти бізнес-план;
  2. подати документи через портал «Дія»;
  3. захистити бізнес-план;
  4. отримати позитивне рішення та відкрити рахунок в банку;
  5. отримати кошти та розпочати свою діяльність.

Івано-Франківський обласний центр зайнятості щоденно надає консультації у телеграм-каналі https://t.me/DCZ_IF та щовівторка о 10:00 год проводить онлайн-консультування щодо отримання мікрогрантів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.22 №738 (зі змінами) «Деякі питання надання грантів бізнесу» zakon.rada.gov.ua.
Щоб взяти участь у онлайн-консультуванні вам необхідно попередньо заповнити анкету учасника docs.google.com та перейти за посиланням для участі в онлайн-зустрічі us05web.zoom.us (Ідентифікатор конференції – 5820263441. Код доступу – 12345678).

Звертайтеся. Ми завжди раді вам допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *