Проведено семінар з питань організації харчування в закладах ресторанного господарства

28 червня 2023 року спеціалісти Калуського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на базі готельно–ресторанного комплексу «Green Park» в с. Вістова провели семінар-навчання для керівників закладів ресторанного господарства Калуського району.

На семінарі розглядались питання організації харчування організованих груп, недопущення виникнення епідемічних ускладнень в літній період, а також впровадження системи НАССР в закладах ресторанного господарства.

Під час роботи обговорено особливості організації харчування організованих груп дітей, які приїжджають на відпочинок, дотримання вимог щодо складання меню з метою забезпечення безпечного та здорового харчування, щодо переліку заборонених для вживання дітям харчових продуктів та страв,  проведення відомчого лабораторного контролю якості готових страв та води, змивів з об’єктів довкілля, дотримання гігієнічних вимог та технології приготування страв.

Крім того було розглянуто питання проходження періодичних медичних оглядів працівниками закладів, причини, механізми та фактори передачі, заходи з профілактики виникнення харчових отруєнь, застосування вимог постійно діючих процедур заснованих на принципах НАССР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *