Завдання комісії з питань захисту прав дитини – захистити права дитини!

Питання захисту прав дітей, які проживають на території Перегінської громади перебуває на постійному контролі органу опіки та піклування виконавчого комітету Перегінської селищної ради.

З метою сприяння забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток діє комісія з питань захисту прав дитини. Організаційне забезпечення діяльності якої здійснює служба у справах дітей.

З початку 2023 року відбулося 4 засідання комісії, на яких розглянуто 4 питання.

Серед них – про зміну місця проживання неповнолітньої дитини, про надання дозволу на відчуження майна, право користування яким належить малолітнім дітям, про стан виконання батьківських обов’язків.

Кожне питання було детально опрацьоване членами комісії, заслухані заявники та запрошені особи.

Були прийняті відповідні рішення в межах чинного законодавства, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.