Служба у справах дітей інформує

Цього тижня службою у справах дітей проведено профілактично – виховну бесіду з учнями  8 – 11 класів Перегінського ліцею №1  на тему: «Електронні сигарети – модна небезпека для підлітків». Працівники служби ведуть щоденну роботу зі зверненнями громадян. Так, за цей тиждень прийнято звернень від громадян  – 4, здійснено  виїзд в сім’ю для обстеження житлово-побутових умов проживання дитини (на підставі ухвали суду). Про роботу з категорією дітей, робота з якими проводиться відповідно до компетенції, поновлюється в  Єдиній інформаційно – аналітичній системі «Діти». Також здійснено моніторинг потреб для ВПО, які проживають в Перегінській ТГ на клопотання Мінінтеграції України (щодо уточнення потреб).