Інформаційна довідка про роботу відділу Центру надання адміністративних послуг

Надання адміністративних послуг суб’єктам звернення здійснюється згідно із затвердженим Переліком адміністративних послуг, відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги». Робота відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Перегінської селищної ради спрямована на забезпечення доступності адміністративних послуг для жителів, безпосередньо в самій територіальній громаді.

У відділі ЦНАП можна отримати такі види послуг:

– реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

– реєстрація фізичних і юридичних осіб-підприємців;

– послуги соціального характеру;

– послуги у сфері держгеокадастру;

– послуги у сфері містобудування та архітектури;

– послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (реєстрація смерті та шлюбу);

–  паспортні послуги (вклейка фото до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку);

– послуги місцевого значення.

           За січень 2023 року у відділі ЦНАП зареєстровано 1312 послуг, з них 750наданих послуг та 562 результати наданих послуг.   Також у ЦНАП постійно надаються консультації при особистому звернені громадян та за допомогою телефонного зв’язку. Протягом січня 2023 року заявники зверталися найбільше з питань надання соціальних послуг – 595; реєстрація речових прав на нерухоме майно – 93; реєстрація актів цивільного стану – 27; облік та допомога внутрішньо переміщеним особам – 18; паспортні послуги – 9; питання архітектури та містобудування – 5; послуги держгеокадастру – 3.

З початку запровадження в Україні воєнного стану працівникам ЦНАП та відвідувачам довелось зіткнутись з проблемою, адже через блокування роботи реєстрів та соціальної громади часто громадяни не можуть вчасно отримати ті чи інші послуги, проте працівники ЦНАП докладають максимум зусиль для надання якісних адміністративних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *