ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ, ГОСТЕЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Відповідно до Кримінального Кодексу України будь-які дії, передбачені статтями ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ст. 111 ( Державна зрада), ст. 111-1 (Колабораційна діяльність), ст.  111-2 (Пособництво державі-агресору), ст. 113 (Диверсія), ст. 114. (Шпигунство), тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

Тому будьте уважні!

Про будь-які висловлювання чи вчинення будь-яких дій щодо порушення збереження територіальної цілісності нашої держави, її недоторканості, проросійської позиції, підтримки російської агресії на території України, колоборантство, диверсійні та шпигунські дії НЕГАЙНО повідомляйте за номером телефону 096 6923165 (Ярослав Савчин) та 098 8080098 (Василь Левицький).