Привітання селищного голови з Великодніми святами!

Христос Воскрес!
Дорога громадо, щиро вітаю зі світлим святом Великодня! На християнську землю прийшов ясний день, бо Христос переміг темряву, переміг зло. Христос воскрес! Вірю, що Спаситель принесе і на нашу Україну мир і спокій, звільнить її від рук загарбників.
Дорогі захисники! Дякуємо за силу і мужність, за непохитність та захист кордонів. Ваша відвага додає нам сил і віри в наше добре майбутнє.
Дорогі матері! Низький уклін, бо Ви виплекали із своїх синів справжніх Героїв, якими пишається весь світ.
Всечесні отці! Дякуємо за те, що не полишаєте духовну варту і підносите до Господа спільну Молитву за Україну, за її Воїнів, за матерів і дочок, за волонтерів.
Волонтери! Дякуємо за непохитну спільну роботу як вдень, так і вночі.
Громадо, прийми слова вдячності за те, що в такі нелегкі часи знаходите час для уваги та підтримки людям, що вимушено не можуть проводити ці свята вдома – переселенцям. Ваша турбота неоціненна. Ми – українці вкотре довели, що єдині в думках, в діях, в спільній Молитві.
Разом ми – сильні!
Христос Воскрес!