Служба у справах дітей інформує

З нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 28.07.2021 року працівниками служби у справах дітей Перегінської селищної ради організовано роз’яснювальну роботу з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування щодо попередження ризиків торгівлі людьми.

В даному заході взяли участь заступник голови селищної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Глинка В.Л., інспектор з ЮП сектору ЮП відділу превенції Калуського РВП ГУНП в Івано-Франківській області, старший лейтенант Попович В.В., начальник відділу охорони здоров’я та соціальної політики Дзундза В.С.

Під час заходу було наголошено на  основних моментах даної проблеми, а саме на небезпечні наслідки та шляхи запобігання потраплянню в ситуацію торгівлі людьми. Учасники висловили свої думки та обмірковували над тим, як не стати жертвою торгівлі людьми.

Наприкінці заходу учасникам було роздано інформаційні листівки «СТОП Торгівлі людьми!».