Відділ будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури інформує

Відповідно до рішення селищної ради № 7-1/2020 від 01.12.2020 « Про затвердження структури та штатної чисельності апарату Перегінської селищної ради» створено  відділ будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіонбуду та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, розпорядженнями голів обласної та районної держадміністрації, наказами начальників управління містобудування та архітектури, управління житлово-комунального господарства обласної держадміністрації, селищного голови, рішеннями селищної ради та її виконавчого комітету, а також  Положенням про відділ будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, затвердженим рішенням Перегінської селищної ради від 24.12.2020 року № 65-3/2020 .