В рамках підготовки до чергової сесії Перегінської селищної ради відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства за участі заступника селищного голови В. Вагилевича. Під час засідання комісії розглядались питання наміру передачі в оренду приміщень на аукціоні і без проведення аукціону.Відповідно до протоколу рекомендовано депутатам на черговій сесії схвалити надані проєкти рішень.
Про роботу постійно діючої комісії
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/зображення_viber_2021-11-03_08-40-32-037.jpg)