13 жовтня 2021 року комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища здійснила чергове засідання із виїздом з метою розгляду скарг на місці (цього разу розглядалися скарги громадян селища Перегінське). За результатами розгляду складено відповідні акти.
Відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/viber-image-2021-10-13-12.06.35.jpg)