Відбулося засідання п’ятдесят другої сесії селищної ради восьмого демократичного скликання

На засіданні п’ятдесят другої сесії восьмого демократичного скликання були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.

Було розглянуто ряд питань, зокрема про внесення змін до бюджету територіальної громади на 2024 рік, про встановлення місцевих податків та зборів на 2025 рік на території Перегінської територіальної громади, про затвердження Стратегії реформування системи шкільного харчування закладів освіти Перегінської селищної ради на період 2024-2027 рр., про затвердження протоколу №1/24 засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Перегінської селищної ради, про присвоєння назви території (урочище).

Також розглядався ряд земельних питань і спірних відносин та різне.

Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання і Державного Гімну України.