Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету

На засіданні були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.

Було розглянуто ряд питань, зокрема про стан роботи з надання адміністративних послуг населенню територіальної громади за п’ять місяців 2024 року, про затвердження контингенту учнів та розмір щомісячної батьківської плати за надання освітніх послуг КЗ Перегінської дитячої школи мистецтв, про затвердження плану роботи виконавчого комітету на друге півріччя 2024 року, про затвердження Плану дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах тепло-водопостачання та водовідведення під час проходження осінньо-зимового періоду 2024-2025 року, про надання дозволу на тимчасове порушення об’єктів благоустрою, про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України “мати-героїня”.
Також розглядалося питання щодо надання статусу громадянина, який проживає, працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання та Державного Гімну України.