Засідання комісії з відбору субʼєкта оціночної діяльності

17.06.2024р. о 10:00 відбулося засідання комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності.

В порядку денному якого розглядалося питання про обрання переможця конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення  незалежної оцінки майна Перегінської селищної ради, а саме:

-​ частини приміщення першого поверху КНП «Перегінська лікарня» Перегінської селищної ради в с-щі Перегінське, що знаходиться за адресою: с-ще Перегінське, вул. С.Довбуша, 11, площею 2 кв.м.

Виступили: Свердан І.В. ознайомила членів комісії із вхідною конкурсною документацією.

Вагилевич В.М. зауважив, що до виконавчого апарату було подано документи від одного претендента, яким було надано всі необхідні документи.

За результатом виступу та обговорення, комісія вирішила обрати переможцем конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності – ФОП Семкулич М.Ю.