Служба у справах дітей інформує

Напередодні найвеличнішого християнського свята – Світлого Христового Воскресіння солодкі паски та набори продуктів, які освячуються за християнськими традиціями отримали 30 дітей громади, які потребують особливої уваги та підтримки. Це – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, що проживають в Перегінській ТГ.

Продуктові набори придбано завдяки фінасуванню місцевої цільової Програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності серед дітей, соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням дев’ятої сесії восьмого демократичного скликання Перегінської селищної ради від 14.06.2021 р. № 234-9/2021.

Нехай Світло Христового Воскресіння принесе нам спокій та довгоочікуваний мир!

Дякуємо Захисникам і Захисницям, які боронять нашу країну, за можливість працювати для дітей та дарувати їм свято!