У зв’язку з плановими роботами буде відсутнє електропостачання 29.04.2024 з 08:00 по 18:00 в таких населених пунктах:
– Красне (Господарська, Л.Українки, Верхня)
– Перегінське (Базарна, Іваника, Січових Стрільців, Т.Шевченка, А.Шептицького)

У зв’язку з плановими роботами 30.04.2024 з 08:00 по 18:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
– Сливки (Т.Шевченка)
– Гриньків (Зарічна, Незалежності, І.Франка, Т.Шевченка)
– Закерничне (Молодіжна, О.Довбуша, Р.Шухевича, Лісова, Біля Баків, Карпатська, Набережна, Т.Шевченка, Польова, Стовпища, Церковна, Чуриків, Гірська, І.Франка, Миру)
– Лази (Польова)
– Небилів (Т.Шевченка, Молодіжна, І.Франка, Незалежності, Лімниченка, С.Ковпака, Ю.Гагаріна)
– Перегінське (Б.Лепкого, Бойківчанка, Визволення, Герасимова, І.Богуна, Л.Глібова, Мошури, Романа Гурика, Серпнева, Туристична, Федірка, Хаймівка, Я.Мудрого, Володимира Великого, Дубина, І.Виговського, І.Мазепи, М.Грушевського, М.Залізняка, Молодіжна, О.Довженка, П.Полуботка, С.Руданського, Сонячна, Спортивна, Шкільна, 8 Березня, Веселкова, Г.Сковороди, Гайова, Галицька, Дружби, Залізнична, І.Вагилевича-Велика, Карпатська, М.Черемшини, М.Шашкевича, Медична, Патрійчука, Посіч, Річна, У.Кармелюка, В.Беріг, В.Івасюка, І.Вагилевича, Іваника, Кобзарева, Л.Українки, М.Коцюбинського, Мирна, Морозенка, О.Довбуша, П.Орлика, П.Сагайдачного, Польова, Римика, С.Крушельницької, С.Руднєва, Світла, А.Шептицького, Б.Хмельницького, Базарна, В.Винниченка, В.Чорновола, Велика, Весела, Гончара, І.Франка, Калинова, Короля Данила, Крива, М.Заньковецької, Набережна, Небесної Сотні, Прикарпатська, Радова-Ліва, Січових Стрільців, Г.Хоткевича, Д.Галицького, Замлинівка, І.Гонти, Кудравець, Лісорубів, М.Гоголя, М.Лисенка, Млинівська, Небилівська, Незалежності, Патрієва, Перемоги, Радова-Права, Северина Наливайка, Т.Шевченка)
– Ясень (Польова)

У зв’язку з плановими роботами буде відсутнє електропостачання 01.05.2024 з 08:00 по 18:00 в таких населених пунктах:
– Закерничне (Лісова, Миру, Р.Шухевича, Молодіжна, О.Довбуша, Стовпища, Гірська, І.Франка, Т.Шевченка, Церковна, Біля Баків, Карпатська, Набережна, Польова, Чуриків)
– Небилів (І.Франка, Ю.Гагаріна, Лімниченка, Незалежності, Т.Шевченка, Молодіжна, С.Ковпака)
– Перегінське (Бойківчанка, В.Беріг, В.Чорновола, Г.Сковороди, Галицька, Замлинівка, Іваника, Короля Данила, М.Гоголя, М.Залізняка, М.Коцюбинського, Млинівська, Молодіжна, Мошури, Небесної Сотні, Небилівська, Незалежності, О.Довбуша, О.Довженка, Патрійчука, Северина Наливайка, А.Шептицького, Б.Хмельницького, В.Винниченка, Гайова, І.Богуна, І.Мазепи, Кобзарева, Крива, М.Заньковецької, Медична, Радова-Ліва, Річна, Серпнева, Туристична, Базарна, І.Вагилевича, І.Виговського, Лісорубів, М.Черемшини, М.Шашкевича, Мирна, П.Сагайдачного, Польова, С.Крушельницької, С.Руднєва, Світла, Я.Мудрого, Л.Глібова, 8 Березня, Б.Лепкого, Весела, Визволення, Гончара, Залізнична, Калинова, Карпатська, Кудравець, М.Грушевського, М.Лисенка, П.Полуботка, Перемоги, Радова-Права, Романа Гурика, Січових Стрільців, Федірка, Велика, Веселкова, Герасимова, І.Вагилевича-Велика, І.Франка, Л.Глібова, Л.Українки, Набережна, Патрієва, Посіч, Римика, Сонячна, Т.Шевченка, У.Кармелюка, В.Івасюка, Володимира Великого, Г.Хоткевича, Д.Галицького, Дружби, Дубина, І.Гонти, Морозенка, П.Орлика, Прикарпатська, С.Руданського, Спортивна, Хаймівка, Шкільна, Гончара).