Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Перегінської селищної ради за поточний тиждень послуги догляду вдома соціальними робітниками надавались своїм підопічним – особам похилого віку та особам з інвалідністю згідно Державного стандарту: закупівля та доставка продуктів харчування, ліків, прибирання житлових приміщень, допомога в приготуванні їжі, прання та дрібний ремонт одягу, оплата платежів, тощо – повсякденна поточна робота.
Для своїх підопічних оформлено та подано у відділення ЦНАПу відповідні документи для нарахування субсидій на придбання твердого палива та електроенергії – 2; для нарахування допомоги малозабезпеченим – 5;
- проводяться генеральні прибирання з побілкою, фарбуванням в оселях, прибираються двори та господарські будівлі;
- готуються присадибні ділянки для городніх робіт, на деяких городах вже посаджено картоплю;
- допомогли з порубкою та складанням дров підопічним в с-щі Перегінське та с.Небилів;
- відвідали двох підопічних осіб з метою вивчення індивідуальних потреб та якості надання соціальних послуг в с-щі Перегінське;
- обстежено для взяття на обслуговування одиноких осіб похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги в с.Небилів – 2;
- також соціальні робітники продовжили працювати на стадіоні в с.Ясень задля покращення благоустрою громади.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-34.png)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-05_10-13-04-166.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-05_10-14-10-502.jpg)