Згідно плану роботи клубу с.Сливки на 2024 рік, завідуючою клубом проведено екологічну мандрівку «Стежками рідного краю». У зв’язку з цим одним з пріоритетних напрямів роботи клубу села є краєзнавча робота.
Для дітей було підготовлено виставку «Вивчай і знай свій рідний край» у ході якої бібліотекар провела цікаву мандрівку в історичне минуле нашого села, познайомила дітей зі святинями рідного краю, визначними пам’ятками, а також провела бібліографічний огляд творів наших земляків.
Також була проведена вікторина “Скільки нас?”, яка теж сподобалася дітям, в якій вони дізнавалися про кількість населення, кількість народжених у розрізі років та інші цікаві факти про сучасне рідного краю.
До уваги учасників заходу також було представлено презентацію «Шляхами рідного краю»:
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-10.png)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG-3c5f4593ecfbd7cd84f1d293b6295b67-V.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG-dd4ae72d1b3756b1b7335217ec54176e-V.jpg)