Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Перегінської селищної ради за поточний тиждень послуги догляду вдома соціальними робітниками надавались своїм підопічним – особам похилого віку та особам з інвалідністю згідно Державного стандарту: закупівля та доставка продуктів харчування, ліків, прибирання житлових приміщень, допомога в приготуванні їжі, прання та дрібний ремонт одягу, оплата платежів, тощо – повсякденна поточна робота.
Для своїх підопічних оформлено та подано у відділення ЦНАПу відповідні документи для нарахування субсидій на придбання твердого палива та електроенергії – 4; для нарахування допомоги малозабезпеченим – 6;
- проводяться генеральні прибирання у дворах та оселях;
- працівники допомогли своїм підопічним з порубкою та складанням дров в смт. Перегінське, с.Небилів та Ясень;
- вибрано з підвалів у підопічних картоплю для пророщування насіння;
- проведено генеральне прибирання з побілкою, фарбуванням в кімнаті та кухні, в дворі та саду у підопічного із с-ща Перегінське;
- відвідано двох підопічних осіб з метою вивчення індивідуальних потреб та якості надання соціальних послуг;
- обстежено для взяття на обслуговування одиноких осіб похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги в с.Ясень – 2.
Також соціальні робітники взяли участь в толоці з благоустрою стадіону с.Ясень.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-2add999a5b291ba7cf14e79661c9f00284bac7763475678bb1167e6bac2d9bab_804fab9b18467b6b.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-2c324eedec46009595d2fe25da6af7a83bd355b40c62dbbd328017c232843a22_fb43917119f3208e.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-0cbfef92d8606d7a5f0281c164e0dd526a339bb8915689fc97601dfb2301d1ef_ec609f79e2f57ce7.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-b242fcf3fa38e7aa1b05f4ff343e807fdd062198d44856d794dd74e977780ceb_b5869362dea6ec5.jpg)