Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Перегінської селищної ради за поточний тиждень надано послуг, а саме:
- згідно Державного стандарту догляду вдома соціальними робітниками надаються послуги: закупівля та доставка продуктів харчування, ліків, прибирання житлових приміщень, допомога в приготуванні їжі, прання та дрібний ремонт одягу, оплата платежів, тощо особам похилого віку та особам з інвалідністю – всього 158 осіб;
- соціальними робітниками для своїх підопічних оформлено та подано у відділення ЦНАПу відповідні документи для нарахування субсидії на придбання твердого палива та електроенергії – 52; для нарахування допомог малозабезпеченим сім’ям – 14;
- відремонтовано покрівлю будинку підопічної в с-щі Перегінське;
- допомогли з порубкою та складанням дров підопічному в с.Ясень;
- відвідали трьох підопічних осіб з метою визначення індивідуальних потреб та якості надання соціальних послуг в смт.Перегінське;
- обстежено та взято на обслуговування одиноких осіб похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги в с.Небилів – 3;
- обстежено осіб похилого віку в с.Ясень для визначення потреби перебування та взяття на обслуговування – 2.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-64.png)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-6870eb16539a0e79262bb6e06e5971fe27aa34b2486d1de7340de8a7ea7e2148_afef94a961a72fb6.jpg)