Вітаємо ученицю Перегінської дитячої школи мистецтв Полич Вікторію з успішним виступом на XV обласному конкурсі юних піаністів ім. В.Барвінського, який нещодавно відбувся у м.Івано-Франківську.
Дякуємо учениці школи за старання, адже участь в такому заході вимагає чималих зусиль та наполегливої праці, а також керівникам та організаторам конкурсу за можливість реалізувати свої вміння в такий непростий час!
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-37.png)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427923658_1448171529378956_89941442569855655_n.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-39.png)