Відділом охорони здоров’я і соціальної політики Перегінської селищної ради станом на 29.01.2024 р. – 02.02.2024р. здійснено таку роботу, а саме:
- здійснено перевірку особових справ для призначення соціальних допомог, субсидій та пільг через ПК «Соціальна громада» – 13 допомоги, 9 пільг, 2 субсидії;
- проведено засідання робочої групи зі складання актів встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I, II гр. та осіб, які потребують постійного стороннього догляду та видано 6 актів встановлення факту здійснення догляду.