22 січня в Україні відзначається День Соборності України. Цього дня у 1919 році був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.
День Соборності України – це нагадування українцям про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей.
З нагоди Дня Соборності України у закладах підпорядкованих відділу культури проведено ряд заходів. Зокрема, заходи відбулися в с.Гриньків, с.Сливки, с.Закерничне, с.Ясень.
Детальніше за посиланням: https://pereginsk1kultura.blogspot.com/2024/01/22.html?m=1
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-42.png)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG-143514f7681e7bc92607332ec455e4d0-V.jpg)