Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА

У зв´язку з хуртовинами, 17 сiчня у високогiр´ї Iвано-Франкiвської
областi очiкується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).
У зв´язку з iнтенсивними опадами у виглядi снiгу з переходом в дощ та вiдлигою, 18 сiчня у високогiр´ї Iвано-Франкiвської областi очiкується висока снiголавинна небезпека (4 рiвень).
У зв´язку з вiдлигою та опадами, 18-19 сiчня на рiчках області очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдйомами рiвнiв води на 0,2 – 1,2 м над поточними відмітками, послаблення льодового покриву, мiсцями його руйнування, льодохiд, на окремих дiлянках можливе утворення заторiв льоду з рiзкими коливаннями рiвнiв води, без негативних наслiдкiв.
Протягом доби 18 січня по області та місту очікується значний сніг з дощем, посилення південно-західного вітру 15-20 м/с, на дорогах збережеться ожеледиця (1 рівень небезпечності, жовтий).