Сьогодні відбулося засідання сорок шостої (позачергової) сесії селищної ради восьмого демократичного скликання

На позачерговому засіданні сорок шостої сесії восьмого демократичного скликання були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.

Було розглянуто ряд питань, зокрема про внесення змін до Програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) учасників Революції Гідності, осіб, які перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися та брали безпосередньо участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 2014 року, на 2022-2026 роки, також розглядалися питання про внесення змін до складу комісії по розгляду заяв громадян про надання одноразової матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, про продовження терміну дії контракту з директором Територіального центру соціального обслуговування Перегінської селищної ради та різне.

Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання та Державного Гімну України.