Інформаційна довідка про роботу Центру надання адміністративних послуг

Відділ ЦНАП виконавчого комітету Перегінської селищної ради доводить до відома жителів громади, що з технічних причин номер телефону 0678177558 – не працює. Для отримання консультацій у відділі ЦНАП рекомендуємо телефонувати на номер 096 15 93 911

Також повідомляємо, що 19.10.2023 року під час Digital форуму “Дієвий ЦНАП 4.0”, мережа ЦНАП Івано-Франківської області отримали від Міністерства Цифрової трансформації України нагороду “Найкраща територіальна доступність мережі ЦНАП”. Саме ця нагорода свідчить про великий внесок ЦНАП у забезпечення громадян доступом до важливих послуг та обслуговування не тільки кожної громади нашої області, а й України загалом. Ця нагорода також є свідченням відданості, професіоналізму і невтомної роботи працівників ЦНАП. Наша робота і надалі буде спрямована до нових досягнень і розвитку мережі ЦНАП та доступу жителів громади до якісних послуг.