Спалювання сухої трави несе за собою адміністративну відповідальність!

Пожежі в природних екосистемах під пильним оком рятувальників. Ще шість громадян притягнуто до адміністративної відповідальності!

Фахівці ДСНС провели рейд в природних екосистемах Калуського району. Моніторинг також здійснювали за допомогою квадрокоптера. Метою рейдів було недопущення пожеж та виявлення порушників, які випалюють суху розслинність на відкритих територіях.

Також рятувальники поспілкувались з населенням і нагадали правила пожежної безпеки в природних екосистемах та розповіли, яку небезпеку становить спалювання залишків сухої рослинності та сміття.

Фахівці ДСНС вкотре закликають громадян бути свідомими та не випалювати суху траву на відкритій території, такі дії несуть за собою адміністративну відповідальність. За спалювання трави та листя — адміністративна відповідальність і штраф від 3 060 до 6 120 грн.

Будьте пильні, бережіть своє життя та природу!