Відбулося відкриття ще однієї групи в дитячому садку “Едельвейс”. Вихованців зустрічали з хлібом, вітальними словами, запрошуючи у захоплюючий світ пізнання.
Батьки щиро раділи, що малеча забезпечена всіма умовами для навчання та буде щодень комунікувати з однолітками, розвиваючи своє психологічне та фізичне здоров’я у формі гри, музики, танцю і не тільки.
Розділити цю важливу подію завітали: голова Перегінської селищної ради Люклян І.Б., директор Перегінського ліцею №1 Депутович І.І., депутати та гості.
Наші Захисники обороняють державу на фронті, а кожен з нас в тилу – працює, допомає, підтримує, наближаючи Україну до Перемоги!
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_08-37-44-885-1.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_09-41-39-032.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_08-03-39-885.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-13_09-28-25-708.jpg)