Служба у справах дітей повідомляє

Працівники служби у справах дітей 13.07.2023 року взяли участь в інформаційній онлайн сесії на  тему: «Шляхи ефективної взаємодії служб у справах дітей та надавачів соціальних послуг в територіальних громадах в умовах воєнного стану», яку провели регіональний офіс «U-LEAD з Європою» та Головне управління Національної соціальної сервісної служби в Івано-Франківській області.

Спікери заходу ознайомили учасників з тенденціями змін у законодавстві щодо визначення потреб дітей та їх сімей, влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання в умовах воєнного стану.

Основну увагу акцентували на питанні про надання статусу дитини, постраждалої від воєнних дій та збройних конфліктів.