Відбулося засідання п’ятдесят третьої (позачергової) сесії селищної ради восьмого демократичного скликання

На позачерговому засіданні п’ятдесят третьої сесії восьмого демократичного скликання були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.

Було розглянуто ряд питань, зокрема про розгляд розпорядження селищного голови від 02.07.2024 року №56 «Про зупинення дії рішення сесії Перегінської селищної ради», про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Перегінського ліцею №2 Перегінської селищної ради, про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Закерничанської гімназії Перегінської селищної ради.

Також розглядалося питання про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника КЗ Перегінської дитячої школи мистецтв відділу культури Перегінської селищної ради та різне.

Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання і Державного Гімну України.