Шановний користувачу статистичної інформації!

Головне управління статистики в Івано-Франківській області проводить анкетне опитування щодо напрямків удосконалення комунікацій з користувачами у соціальних мережах.

Будемо вдячні за участь в опитуванні, що дозволить підвищити рівень задоволення інформаційних потреб користувачів та посилити комунікації.

Просимо заповнити (бажано не пізніше 31 липня 2024 року) анкету, яка розміщена за посиланням https://forms.gle/PNUdkB9MuPnGdETy9

Ваша думка важлива для нас!

Результати анкетного опитування будуть оприлюднені на вебсайті Головного управління статистики в Івано-Франківській області в узагальненому вигляді, індивідуальні відповіді користувачів статистичної інформації є конфіденційними.

Для отримання консультації або більш детальної інформації Ви можете звернутись до відділу поширення інформації, комунікацій та моніторингу статистичної діяльності Головного управління статистики в Івано-Франківській області.

Контактна особа: Тетяна МАЦЮК

тел. (0342) 79 20 86, e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua