Круглий стіл «Конституція України – верховенство права і свободи»

День Конституції України святкують щорічно 28 червня, адже в цей день, 28 років назад, наша країна отримала найважливіший для кожного громадянина документ – Конституцію.
Конституція України — найголовніший державний документ, що визначає права, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

Основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття.
Напередодні свята Дня Конституції України, яке відзначатиметься 28 червня у закладах культури підпорядкованих відділу культури Перегінської селищної ради відбулися культурно-просвітницькі заходи, присвячені питанням становлення і розвитку українського державотворення, політичного та правового значення прийняття Конституції України, реалізації закріплених нею прав, свобод та обов’язків людини та громадянина.

В Перегінській центральній міській бібліотеці проведено круглий стіл «Конституція України – верховенство права і свободи» були присутні начальник культури Перегінської селищної ради Худик Світлана Богданівна, головний спеціаліст-юрист Перегінської селищної ради Глинка Дана Богданівна,  юристи сектору «Перегінське бюро правничої допомоги» Калуського відділу правничої допомоги Західного управління правничої допомоги Західного міжрегіонального центру з надання правничої допомоги Ольгою Матіїв та Іриною Гайдук.