До уваги громади!

Перегінська селищна рада повідомляє власників, користувачів та орендарів земельних ділянок терміново приступити до знищення борщівника Сосновського!

Адже це отруйна багаторічна рослина, яка несе загрозу для здоров’я, а часом і життя людини.

Наголошуємо, що власники та користувачі земельних ділянок мають самостійно знищувати небезпечний борщівник Сосновського, якщо рослина росте на їхніх територіях.

Також звертаємо увагу на те, що за порушення Правил благоустрою населених пунктів України, за невиконання заходів боротьби з бур’янами, у тому числі з борщівником Сосновського, за псування сільськогосподарських та інших земель, забруднення їх хімічними і радіоактивними речовинами, нафтою і нафтопродуктами, неочищеними стічними водами, виробничими та іншими відходами статтею 52 КУпАП передбачається адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.