160-річчя від дня народження Марка Черемшини

Марко Черемшина (псевдонім Івана Семанюка) –  український письменник і громадський діяч, адвокат, доктор права народився 13 червня 1874 р. в с. Кобаки Косівського повіту. Навчався у Коломийській гімназії, закінчив Віденський Університет (1906), працював адвокатським помічником у Делятині, а з 1912 адвокатом у Снятині, де активно займався громадсько-політичною, літературною і культурно-просвітницькою роботою.

До 160-річчя від дня народження Марка Черемшини в Перегінській центральній міській бібліотеці організована книжкова виставка «Марко Черемшина: невідоме і призабуте». До уваги користувачів пропонуються добірки творів Марка Черемшини, книжки та статті про його життя і творчість, переклади його творів молдавською, білоруською, російською та чеською мовами, та літературу про нього.