Нарада стосовно об’єктів культурної спадщини

11 червня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Шикеринця відбулася нарада з представниками територіальних громад, відповідальними за сферу охорони культурної спадщини. У нараді взяла участь головний спеціаліст відділу культури Перегінської селищної ради.

На нараді присутні ознайомилися із основними вимогами Закону України «Про охорону культурної спадщини» та нормативно-правовими актами у сфері охорони культурної спадщини. Зокрема детально зупинилися на змінах до постанови Уряду «Про затвердження Порядку укладення охоронних договорів на пам’ятки культурної спадщини, щойно виявлені об’єкти культурної спадщини чи їх частини»; проінформували представників територіальних громад про порядок укладення охоронних договорів на об’єкти культурної спадщини місцевого значення, розповіли про пам’ятки, які знаходяться на теренах району.