Служба у справах дітей інформує

Напередодні Дня захисту дітей, який традиційно відзначають 1 червня для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей із сімей загиблих Захисників України Перегінської громади організовано духовну та пізнавальну подорож до славетного Галича.

Екскурсійна мандрівка була пізнавальною та захоплюючою.

Розпочали її священнослужителі розмовою про мальовничі краєвиди та історичну спадщину «Давнього Крилоса», а згодом в церкві Успіння Пресвятої Богородиці продовжили спільною молитвою за мир в Україні.

Згодом, діти мали нагоду познайомитися із загадковим світом Галицького національного природного парку та їхніми мешканцями, відвідати музей Природи та Цент реабілітації та ре-інтродукції диких тварин. В найцікавіших куточках парку прокладені туристичні маршрути та еколого-пізнавальні стежки.

На свіжому повітрі в альтанках поласували апетитними канапками, сезонними фруктами та прохолодними напоями.

Діти активно та цікаво провели час – ближче познайомилися один з одним, пограли, зробили дружні фото та з усмішкою на обличчі, позитивними емоціями і неповторними враженнями повернулися додому.

Дякуємо нашим Захисниками та Захисницям за можливість працювати для дітей та здійснювати їхні  мрії!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-80.png