Публічна бібліотека територіальної громади: виклики, можливості, досягнення

16 травня 2024 року на базі Рожнятівської публічної бібліотеки відбувся регіональний семінар «Публічна бібліотека територіальної громади: виклики, можливості, досягнення», учасниками якого були бібліотечні працівники Перегінської територіальної громади.

В рамках фахового семінару підготовлено професійні виступи для колег на теми:

– «Бібліотеки Рожнятівщини: досягнення, перспективи» Оксана Озаришин, директор КЗ «Публічна бібліотека з філіями» Рожнятівської селищної ради.

– «Публічна бібліотека територіальної громади: виклики, можливості, досягнення» Віра Хімейчук, завідувачка науково-методичного відділу Івано-Франківської ОУНБ ім. Івана Франка.

– «Бібліотечне краєзнавство в системі формування духовності та збереження культурної ідентичності» Ніна Шищак, завідувачка відділу інформаційних технологій, краєзнавства та соціокультурної роботи КЗ «Публічна бібліотека з філіями» Рожнятівської селищної ради.

– «Волонтерські будні бібліотек» Любов Абрам, завідувачка Перегінської центральної міської бібліотеки Перегінської селищної ради.

Учасники семінару були вражені від народознавчого заходу в рамках проєкту «З народної криниці». Літературно-музична композиція «Колискова – це перша розмова з немовлям» створила особливу трепетну атмосферу родинного свята, тепла і затишку.

Учасники обговорили виклики, можливості, досягнення публічних бібліотек в територіальних громадах, визначили ключові завдання на подальшу плідну працю, отримали новий досвід, цікаві ідеї та багато вражень.