Сьогодні відбулося засідання сорок дев’ятої (позачергової) сесії селищної ради восьмого демократичного скликання

На позачерговому засіданні сорок дев’ятої сесії восьмого демократичного скликання були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.

Було розглянуто ряд питань, зокрема про внесення змін до бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік та затвердження фінансового плану підприємства на 2024 рік КНП «Перегінська лікарня Перегінської селищної ради», про внесення змін до Програми фінансування заходів з мобілізаційної підготовки Перегінської ТГ на 2023-2027 роки, про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Перегінської територіальної громади на 2024-2025 роки та внесення змін до Програми енергозбереження та енергоефективності Перегінської селищної ради на 2023-2026 роки.

Також розглядалося питання щодо організації та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг вивезення побутових відходів на території селищної територіальної громади та передачу вуличного освітлення з балансу Перегінської селищної ради на баланс Перегінського житлово-комунального підприємства.

Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання і Державного Гімну України.