Нещодавно відбулася година спілкування на тему: “Як сприяє система формування відносин з навколишнім світом на емоційний стан”, яка була організована бібліотекарем та завідуючою клубом села Красне на базі Красненського ліцею для учнів 6-го класу.
Протягом години спілкування діти обирали питання навмання та давали відповіді на них. Учні розповідали, яким вони бачать своє майбутнє, про яке майбутнє мріють, що є цінним у їхньому житті та яке оточення є важливим для них. Детальніше за посиланням: переглянути відео.
Також за участю школярів відбувся майстер-клас з української народної вишивки “Чарівні візерунки” в клубі села Сливки:
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-49.png)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG-160ea7812200532ba2e297ff73180230-V.jpg)