Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету

На засіданні були присутні депутати обласного рівня, старостинський округ та громадськість.

Було розглянуто ряд питань, зокрема заслуховування звіту Про роботу Осмолодського лісгоспу за 2023 рік та плани на 2024 рік, про дотримання правил благоустрою населених пунктів на території Перегінської ТГ, про утворення органів з евакуації при Перегінській селищній раді та затвердження Плану евакуації населення, матеріальних та культурних цінностей у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій на території Перегінської селищної ради, про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність визнання фізичної особи недієздатною та призначення опікуна, про вихід із членів особистого селянського господарства.

Також розглядалося питання щодо надання статусу громадянина, який проживає, працює (навчається) на території населеного пункту та надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Засідання традиційно розпочалося з хвилини мовчання та Державного Гімну України.