Кабмін подав до Верховної Ради законопроєкт “Про звернення”

Наразі тексту документа на сайті Верховної Ради немає, проте про нього розповіли у Міністерстві юстиції України.

Так, даний проєкт закону підготував Мін’юст за активної участі представників юридичної науки, громадськості та іноземних партнерів.

Вказаний законопроєкт спрямований на вдосконалення законодавства щодо обробки звернень та приведення законодавчих актів у відповідність до закону “Про адміністративну процедуру”.

Даним документом передбачається

• уточнення кола суб’єктів звернення;
  • визначення прав і обов’язків суб’єктів звернення та суб’єктів розгляду звернень;
  • можливість звертатись через системи опрацювання звернень;
  • здійснення щорічного внутрішнього моніторингу за дотриманням вимог законодавства про звернення тощо.

Основним нововведенням законопроєкту є чітке визначення меж між зверненнями, що будуть вирішуватися відповідно до закону про адміністративну процедуру, та тими, що розглядатимуться відповідно до закону про звернення.