Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Перегінської селищної ради за поточний тиждень послуги догляду вдома соціальними робітниками надавались своїм підопічним – особам похилого віку та особам з інвалідністю згідно Державного стандарту: закупівля та доставка продуктів харчування, ліків, прибирання житлових приміщень, допомога у приготуванні їжі, прання та дрібний ремонт одягу, оплата платежів, тощо.
Для своїх підопічних оформлено та подано у відділення ЦНАПу відповідні документи для нарахування субсидій на придбання твердого палива та електроенергії – 12; для нарахування допомоги малозабезпеченим – 8;
завдяки теплим погоднім умовам прибираються подвір’я та городи підопічних, проводяться генеральні прибирання в оселях;
допомогли з порубкою та складанням дров підопічному у с.Ясень;
відвідали двох підопічних осіб з метою вивчення індивідуальних потреб та якості надання соціальних послуг в с-щі Перегінське;
обстежено для взяття на обслуговування одиноких осіб похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги у с.Небилів – 2;
відвідали та привітали з ювілейною датою 90-річчям з Дня народження підопічну Салижин О.І. у с.Красне.
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-35.png)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-37.png)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-67a8b765c5263b1b26288cfecd8e02188bc2e6bc767bad21c13e691eef27f9d8_2a3a06adc6bd72ec.jpg)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-38.png)