За підсумками IV- го етапу ХХІІІ всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої! – 2024», який проходив у м. Києві, учениця КЗ Перегінської Дитячої школи мистецтв ФЕДИНИЧ ЛЕСЯ (викладач Оксана Матішак) здобула перемогу в номінації «Образотворче мистецтво».
Бажаємо нових творчих злетів, величезного щастя та безпечного життя у вільній та квітучій Україні.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-28.png)
![](https://perehinska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/430759643_1685291631879474_4850882796894517845_n.jpg)